Vyřazené, nevybrané a testované odšťavňovače

Aby byla naše nabídka výběru z kvalitních odšťavňovačů stále aktuální, je třeba čas od času nějaký odšťavňovač z nabídky vyřadit a případně nahradit. Jsou však na trhu i odšťavňovače, které vypadají kvalitně, ale skutečnost je jiná. Proto nezařazujeme běžné komerční odšťavňovače, kterých se v řadě nespecializovaných obchodů prodávají stovky typů.  Z našeho výběru světové nabídky TOP odšťavňovačů zde naleznete ty,  které již nejsou konkurence schopné nebo byly nahrazeny novými modely. Dále jsou zde i testované odšťavňovače a Kuvings whole slow juicer b6000w pro porovnání.

Kuvings whole slow juicer 6000w - jsme ZAŘADILI v roce 2016 do prodeje včetně modelu exculsive - přestože je o něj malý zájem. Konkurenční odšťavňovače SANA EUJ 808, ale zejména SANA 707, tento typ téměř nahrazují z níže uvedených důvodů:

j

1. Zájem o horizontální SANY je nepoměrně vyšší, přesto jsme zařadili  Kuvings do prodeje!

2. Zájemci o odšťavňovače se vždy ptají na parametr provozních časů. Zde velikost dílů i počet dílů je vyšší a tak čas na mytí je delší...proto již řada zájemců dává přednost horizontálním produktům světového výrobce OMEGA s osvědčenou řadou odšťavňovačů nyní s obchodním názvem řady SANA 707 a následně 808.

Největší plus, který výrobce Kuvings udává je velikost otvoru...pro celé jablko. Není to tak zcela, jablko se musí většinou také rozpůlit, navíc utrhnutí stopky je také v zájmu odštavňovače (není nutné dřevěnou stopku odšťavňovat), přitom je vhodná kontrola zda není jablko nahnilé uvnitř či s plísní jaderníku..Takže příprava je obdobná, pokud majitele odšťavňovače tento přístup k přípravě šťávy a uvedeného postupu zajímá tak plody rozkrajuje a kontroluje. Horším parametrem je nesporně u vertikálního modelu Kuvings oproti Sana 808 ponechání ozubeného plastového kolečka jako pohon stěrky ve vnitřním prostoru odšťavňování, což  v další generaci vývoje model Sana 808 již odstranil!

Dalším parametrem je menší vhodnost pro tvrdou a listnatou zeleninu, které je lepší obecně zpracovávat na horizontálních šnecích, tedy je to opět SANA EUJ 707 , která je nejvíce univerzálním odšťavňovačem (jen bobuloviny umí o něco lépe vertikální kvalitní odšťavňovače) tedy SANA EUJ 808 a také Kuvings.

*******************************************************************************************************************************************************************

hurom-he-hu-500Hurom HU-400 nahrazen HU - 500  a HU 600, které jsme prodávali. Od 1.11.2013 byly nahrazeny vertikálními šnekovými odšťavňovači mateřské americké firmy Omega

 

Green Power Kempo (bez obrázku)

Odšťavňovač Green Power Kempo jsme zařadili do prodeje 1.3.2011 náhradou za vyřazený z prodeje Green star Elite. Z důvodu nezájmu zákazníků o Green Power Kempo jej po roce rovněž vyřazujeme z prodeje... Konkurence kvalitních odšťavňovačů i dlouhodobá kvalita odštavňovačů jiných výrobců ( u nás v prodeji ) má tyto důsledky.

*******************************************************************************************************************************************************************

KuvingsKuvings /starý model/ Poté co továrna vyrábějící Hurom Slow juicer představila vertikální systém odšťavňování rozmohla se velká vlna OEM licencí (Omega VRT, Coway, Oscar 930, Semak VF2000 atd) ale také kopií tohoto přístroje. KVS Juicer spadá právě do druhé kategorie výše zmiňovaných. Ještě před představením tohoto přístroje v Evropě jsme zvažovali zařazení do naší nabídky. Po zaslání vzorku a delším testování jsme se rozhodli přístroj Kuvings (již staré provedení) do nabídky nezařadit. Nové provedení máme nyní v nabídce...

Twin Health  Odšťavňovač Twin Health byl vyřazen z naší nabídky.  Nevýhodou byla použitá kombinace materiálů u použitého síta, u kterých se časem objevily drobné praskliny. Výroba tohoto přístroje byla ukončena.
 

Omega 8003  Tento přístroj jsme vyřadili z naší nabídky. Omega 8003/Oscar 900 VitalMax je starším modelem nízkootáčkového odšťavňovače, který zpracovává produkty pomocí otočného šneku. Tento přístroj byl nahrazen novým modelem Omega 8004 od stejného výrobce.

Hippocrates  Tento přístroj jsme nezařadili do naší nabídky pro své nepřesvědčivé výsledky. Při zpracovávání většího množství surovin - především jablek se začínal přístroj poměrně často hltit a museli jsme na něj čekat.
L´equip Visor  Tento přístroj jsme vyřadili z naší nabídky. L´equip Visor je vzhledově velmi vydařený šnekový odšťavňovač. Upřednostňujeme však šnekové odšťavňovače s dvoufázovým sítem, které mají vyšší výtěžnost (například Omega 8004/8006). 
Kempo Green Star EliteOdšťavňovač Green Star Elite/ Kempo

Tento typ Gereen Staru Elite stahujeme ze své nabídky jako neprodejný.... i když jsme ho po krátkou dobu zařadili do prodeje pro zjištění zájmu. Nahrazen je značkou Green Power Kempo, který jsme po čase nezájmu zákazníků o tento typ rovněž vyřadili.

Green Star 3000Odštavňovač  Green Star 3000 byl vyřazen z naší nabídky před zařazením typu Elite. Přitom osvědčený GS 3000 se prodával úspěšně řadu let s přednostmi dvouhřídelových odšťavňovačů. Nyní ho nahrazujeme dvouhřídelovým typem Omega TWN 32R.  

400x300 (3)Odšťavňovač Omega VRT 330 jsme nezařadili do prodeje z kvalitativních důvodů. Tento typ byl již nahrazen výrobcem Omega typem Omega VRT 350, ale nezařadili jsme jej do nabídky, protože je provedením shodný s u nás již ještě nedávno prodávaným a inovovaným typem Hurom slow juicer HU-100. Rozdíl v provedení a kvalitě Omegy VRT 350 není žádný oproti inovovanému Huromu HU-100 pouze v počtu sít. Kdo však chce mít i hrubé síto a použít jej s cílem vyšší hustoty šťávy může si u nás pořídit Hurom HU-400, který má také 2 síta (hrubé a jemné) a kterým lze nyní již nahradit po další významné inovaci i Hurom HU-100.

odstavnovac-coway-juicepresso-cjp-01Odšťavňovač Coway JuicePresso CJP-01 Tento typ jsme testovali, poznatky jsou: menší výkon (v závislosti na snížené otáčky)  ale i vyšší hlučnost....

Hurom_HF_SBF06_Low_Speed_Odšťavňovač Hurom - 100/400/500/600 v bílém i chromovém provedení jsme průběžne nahrazovali kvalitativně novým typem Huromem - 600 v bílé a šedé metalíze a po čase jsme nahradili Kuvings whole slow juicer 6000w, ale zejména SANA EUJ 808.

Náhradní díly lze u nás objednat na uvedené typy níže:

Sana Juicer by Omega EUJ-707; Sana Juicer by Omega EUJ-808; Angel Juicer 8500S; Angel Juicer 5500 / 7500; Champion 2000+; Omega 8004 (8224); Omega 8006 (8226); Omega VRT 402; OMEGA VRT 352F; Green Star; Hurom 400; Hurom 100 New verzion; Green Star Elite; Omega TWN 332; Sana Horeca EUJ-909; Green Power Kempo; Catler JE8010/8011; Catler JE4010 / JE4011; Sana Juicer by Omega EUJ-606; Oscar DA-1200; Oscar DA-1000

Náhradní díly mohou mít změny v ceně i dostupnosti, při objednání vám zjistíme aktuální stav. K objednání potřebujeme název náhradního dílu, vaši adresu, jméno, telefonní číslo pro dopravce a e-mail.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.