TOP Odšťavňovače

Odšťavňovač SANA JUICER EUJ 707 Odštavnovače na ovoce a zeleninu

Kód: 15/BIL
Tip
13 hodnocení
Značka: Sana Juicer
Barevné provedení metalízy: Bílá, Příslušenství: Kompletní
Objednáno | 15/BIL
10 960 Kč
Barevné provedení metalízy: Červená, Příslušenství: Kompletní
Skladem | 15/CER
10 960 Kč
Barevné provedení metalízy: Chrom, Příslušenství: Kompletní
Objednáno | 15/CHR
10 960 Kč

Detailní popis produktu

 

 

Horizontální nízkootáčkový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-707 by Omega s větším plnicím otvorem a hrubým sítem, z BPA free materiálů. Je to nástupce již osvědčených horizontálních šnekových odšťavňovačů amerického výrobce Omega 8004/8224 a 8006/8226, které již řadu let patří k nejprodávanějším horizotálům v šnekových odšťavňovačích. Má řadu vylepšení, které jsou patrné i na snímku níže. Je to zejména další hrubé síto a větší plnící hrdlo oproti uvedeným dřívějším typům. Také výrobce uvádí, že je vhodný téměř na všechny druhy zeleniny a ovoce. 

Již osvědčený a úspěšný horizontální šnekový odšťavňovač Sana Juicer by Omega EUJ-707 je mezi našimi zákazníky velmi oblíbený a jeho oblíbenost neustále stoupá. Není divu – investice do něj je sice vyšší, ale za všechny ty benefity určitě stojí. Byl vyvinut s vizí přístroje na celý život: pro jeho výrobu byly použity odolné materiály, navíc budete mít vždy k dispozici náhradní díly a servis. Pokud si tedy pořídíte Sanu, nákup nového odšťavňovače pravděpodobně už nikdy nebudete muset řešit. Kromě dlouhé životnosti nabízí Sana vysokou výtěžnost, díky které ušetříte další peníze, a to na ovoci a zelenině – počáteční investice se vám postupně vrací.

Odšťavňovač Sana je přeborníkem na kořenovou a listovou zeleninu, bylinky a trávy. Při odšťavňování kořenové zeleniny (mrkev, řepa) však příliš netlačte na pěchovací zátku, pro pohodlné zpracování stačí surovinu pomocí zátky jen přidržovat. K odšťavňování vybírejte čerstvé tvrdé plody, z gumové mrkve mnoho šťávy nezískáte. V případě listové zeleniny, bylinek či trav odšťavňujte pouze čerstvé listy. Pokud jsou již povadlé, vylisujte je až poté, co je namočíte na pár hodin do vody. Z bylinek můžete odšťavňovat nejen petržel, bazalku či mátu, vyzkoušejte také kopřivy, pampelišky nebo medvědí česnek. Lisovat lze i mladý ječmen.  

Odšťavňovač výborně zpracovává i ovoce – citrusy, jablka, hrušky, hroznové víno, zrníčka z granátového jablka, všechny druhy melounů. Opět platí, stejně jako u všech jiných odšťavňovačů, že je nutné odšťavňovat pouze čerstvé plody, co nejdříve po sklizni či nákupu. Čím čerstvější surovina, tím lepší výsledky. Především v zimním období bývá problém s jablky, která od léta ztratila většinu své vláhy. Můžete odšťavňovat také plody, jako jsou meruňky, nektarinky či švestky, lisujte je ale, dokud jsou ještě tvrdé a ideálně je při odšťavňování kombinujte se šťavnatějšími druhy ovoce nebo s mrkví. Drobné plody – maliny, borůvky nebo ostružiny je obecně složité odšťavnit, protože pro získání plné sklenice je potřeba větší množství. Je proto lepší odšťavňovat tyto plodiny společně s jinými, jako doplňkovou surovinu. V menším množství lze odšťavňovat i rybíz. Vhazujte ho do plnicí trubice i se stopkami a nepospíchejte – vždy počkejte, dokud se nezpracuje předchozí várka, teprve poté vhoďte další. Nejvíce záludnou surovinou je asi ananas, který lze někdy odšťavnit bez problémů celý a jindy se odšťavňovače začínají hltit už po zpracování malého množství. Ananas je třeba zpracovat co nejdříve po nákupu, dokud je ještě tvrdý. Totéž platí i pro kiwi.

Součástí balení je homogenizační pouzdro, které umožňuje zpracovávat potraviny. Sorbet, špagety, dětský příkrm či burákové máslo jsou hotové během několika chvil. Obsluha je pohodlná a svižná, výsledky úžasné. Odšťavňovač Sana EUJ-707 ušetří čas i práci zejména maminkám s dětmi.  

Pozitivně hodnotíme jednoduché sestavování i rozebírání, snadnou obsluhu a bleskové čištění. Líbí se nám také dobře zpracovaný návod. Najdete tu nejen pokyny k obsluze a návody na zpracování potravin krok po kroku, ale i recepty a další tipy, jak využít váš odšťavňovač na maximum.  

Jsou v nabídce v barvě chrom, bílé a červené ve stejné ceně. Barvu zvolíte při objednání.

                            PIX_7362Logo50-

Video: Sana Juicer - z nové produkce vyrobené ve spolupráci s americkou firmou OMEGA

Video: Další funkce Odšťavňovače SANA EUJ 707 by Omega

Video recenze odšťavňovače Sana Juicer EUJ-707

Video recenze odšťavňovače Sana Juicer EUJ-707

odstavnovac-sana

Specifikace - Návod ke stažení zde SANA_OMEGA_EUJ-707_CZ_A5_min_NEW

Barva: bílá, červená, chrom
Způsob odšťavňování: šnekový
Výkon motoru: 150 W
Počet otáček: 70 ot./min
Hmotnost: 5,7 kg
Snadnost odšťavňování: 5/5
Rozměry (v/š/d): 420/187/320 mm
Záruční doba: 5 let motor / 2 roky přední část
 
Parametry kvality 1-5 /5 je nejlepší/
Listová zelenina/bylinky                4
 
Tvrdé plody/kořenová zelenina     5
 
Měkké plody/citrusy/bobuloviny    5
 
Kvalita šťávy                                  4
 
Snadnost čištění                            5
 
Doporučujeme na: kořenová zelenina, listová zelenina, bylinky, citrusy, čerstvá tvrdá jablka a hrušky, čerstvé hrozny, melouny...
Nedoporučujeme na: moučná jablka a příliš měkké nebo přezrálé ovoce (kiwi, meruňky, ananas, maliny...)

Příslušenství obsažené v balení

  • jemné síto
  • hrubé síto
  • homogenizační pouzdro
  • nástavce na těstoviny, pyré, ořechová másla, ...
  • skleněná nádoba na šťávu
  • nerezová nádoba na drť
  • cedník šťávy
  • pěchovací zátka s těsněním
  • kartáč na čištění
  • český a anglický návod k obsluze

JAK VYBRAT ODŠŤAVŇOVAČ? ,  VÝBĚR ODŠŤAVŇOVAČE…

Doplňkové parametry

Kategorie: Odšťavňovače šnekové
Záruka: 2 roky díly / 5 let motor
Nejprodávanější odšťavňovač od počátku výroby v naší nabídce: