TOP Odšťavňovače

Odšťavňovače šnekové

5 položek celkem
Odšťavňovač SANA JUICER EUJ 828
Novinka Tip
12 990 Kč

Odšťavňovač Sana EUJ-828 nabízí samá nej: nejuniverzálnější využití, nejvyšší výtěžnost a nejčistší šťávu.

Kód: 56/CER
SANA 606 červený
10 850 Kč

Univerzální odšťavňovač s regulátorem tlaku pro lisování ovoce, kořenové a listové zeleniny.

Kód: 104/SAN
Champion
ZDARMAZDARMA
10 750 Kč
Kód: 71
800 new
Tip
ZDARMAZDARMA
7 100 Kč
Kód: 43

Šnekové odšťavňovače jsou univerzální přístroje, které jsou vhodné pro většinu domácností. Mají dobrou výtěžnost z různorodých surovin a dokáží zpracovat také listovou zeleninu, bylinky nebo bobuloviny. Díky rozšířeným funkcím jsou skvělou volbou.

Chcete se dozvědět více o šnekových odšťavňovačích? Jaký odšťavňovač je ten nejlepší?Jednohřídelové odšťavňovače mají otočný šnek, který nejprve nahrubo rozmělní vložené suroviny. Ty následně procházejí hlavním dílem a jsou stále jemněji rozmělňovány. Během tohoto procesu je průběžně z vložených surovin lisovaná čerstvá šťáva. Tento proces je velmi podobný tomu, který probíhá v mlýnku na maso. Konec otočného šneku má plnější plochu, která tře výslednou rozmělněnou směs o stěny síta a odšťavňuje ji do poslední kapky. Jednohřídelové odšťavňovače (spolu s dvouhřídelovými) poskytují tu nejhodnotnější šťávu.

JAK VYBRAT ODŠŤAVŇOVAČ? ,  VÝBĚR ODŠŤAVŇOVAČ

400x300 70 Sana 707 by Omega  nízkootáčkový horizontální odšťavňovač

               600_omega-8006 (1)Omega 8226 Omega%208224Omega 8224   k    Sana EUJ 808  n

  nízkootáčkové kvalitní odšťavňovače

                                                
Sana EUJ 707  
    image018  Kuvings

Nový horizontální nízkootáčkový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-707 by Omega s větším plnicím otvorem a hrubým sítem, z BPA free materiálů. Je to nástupce již osvědčených horizontálních šnekových odšťavňovačů amerického výrobce Omega 8004/8224 a 8006/8226, které již řadu let patří k nejprodávanějším horizontálům v šnekových odšťavňovačích. Má řadu vylepšení, které jsou patrné i na snímku níže. Je to zejména další hrubé síto a větší plnící hrdlo oproti uvedeným dřívějším typům. Také výrobce uvádí, že je vhodný téměř na všechny druhy zeleniny a ovoce. V prodeji nahradil předchozí typy Omega 8004 a 8006, díky zajímavým zlepšením a příslušenství s ponecháním osvědčeného motoru. Čištění je velmi snadné i vzhledem k malému sítu oproti vertikálním šnekovým odšťavňovačům.

Jsou v nabídce v barvě chrom, bílé a červené ve stejné ceně.

Video: Sana Juicer - z nové produkce vyrobené ve spolupráci s americkou firmou OMEGA

Video:   Další funkce Odšťavňovače SANA EUJ 707 by Omega

Dalším zatím ještě mladším typem oproti Saně 707 je vertikální odšťavňovač Sana Juicer by Omega EUJ-808.

Novinka - Vertikální šnekový odšťavňovač Sana Juicer by Omega EUJ-808 přichází s novým systémem pomalého odšťavňování. S revoluční rychlostí 43 ot./min, odšťavňuje suroviny ještě šetrněji než původní "low speed" hřídelové odšťavňovače. Nízká rychlost otáček v kombinaci s novým šnekem se dvěma krájecími noži zajišťuje dokonalé vylisování vhozených surovin. Tento pomalý proces lisování zajišťuje maximum živých látek, snižuje hromadění tepla, zpomaluje oxidaci a zvyšuje trvanlivost šťávy.

Jsou v nabídce v barvě bílé, červené a oranžové ve stejné ceně.

image021

Video:  Sana Juicer by Omega EUJ 808 

Horeca Sana - 909

Šnekový odšťavňovač Sana Horeca EUJ-909 je prvním komerčním odšťavňovačem