Odšťavňovač Sana juicer EUJ 808 by Omega

Vertikální šnekový odšťavňovač Sana Juicer by Omega EUJ-808 přichází s novým systémem pomalého odšťavňování. S revoluční rychlostí 43 ot./min, odšťavňuje suroviny ještě šetrněji než původní "low speed" hřídelové odšťavňovače. Nízká rychlost otáček v kombinaci s novým šnekem se dvěma krájecími noži zajišťuje dokonalé vylisování vhozených surovin. Tento pomalý proces lisování zajišťuje maximum živých látek, snižuje hromadění tepla, zpomaluje oxidaci a zvyšuje trvanlivost šťávy.

Pozor 1 ks v barvě červené je ve slevě - /rozbalený kus/. Sleva 500,- Kč Zájem projevíte v poznámce při objednání.

Rozbaleno - slevy (v záruce)

                                                             Sana 808

Odšťavňovací šnek se dvěma krájecími noži je vyroben z vysoce odolného materiálu GE-ULTEM a všechny části odšťavňovače Sana EUJ-808 jsou BPA free. Odvod zbytkové drti do odpadní nádoby umožňuje zpracovat připravené suroviny v jednom tahu. Vzhledem k tomu, že Sana Juicer by Omega EUJ-808 pracuje při nízkých otáčkách, má velmi tichý chod. Další výhodou je systém automatického čištění, který neustále pročišťuje síto během lisování surovin. Tím předchází jeho zanesení a po dokončení odšťavňování je čištění Sany mnohem rychlejší a jednodušší.

Součástí balení Sany EUJ-808 je hrubé síto, díky kterému získáte šťávu s větším obsahem vlákniny. Hrubé síto je také vhodné pro přípravu nápojů z měkkých surovin, jako jsou pomeranče, ananas nebo rybíz.

Sana Juicer by Omega EUJ-808 je moderní a efektivní odšťavňovač, který se stane miláčkem Vaší kuchyně.

Příslušenství obsažené v balení

  • jemné síto
  • hrubé síto
  • nádoba na šťávu
  • nádoba na drť
  • pěchovací zátka
  • kartáč na čištění
  • český a anglický návod k obsluze

Naše hodnocení

Společnost SANA PRODUCTS přichází s novým modelem vertikálního šnekového odšťavňovače Sana Juicer by Omega EUJ-808 bílá/čevená/oranžová. Nová Sana má nižší otáčky (pouze 43 ot./min) než běžné vertikální odšťavňovače, což umožňuje nový systém lisovacího šneku se dvěma krájecími noži. Zpracování surovin je tak mnohem rychlejší a efektivnější. Oproti jiným vertikálním odšťavňovačům produkuje Sana Juicer EUJ-808 poměrně čistou šťávu s minimálním obsahem vlákniny ve šťávě. Je pravda, že pokud budete odšťavňovat mrkev nebo jinou kořenovou zeleninu, zůstává ve šťávě stále více vlákniny než u horizontálních šnekových odšťavňovačů, ale pro toho, kdo dává přednost šťávě z ovoce, míchaným nápojům nebo přípravě mandlového mléka, bude odšťavňovač Sana EUJ-808 správná volba.

Stejně jako u jiných vertikálních šnekových odšťavňovačů je dobré i u Sany EUJ-808 vhazovat tvrdou kořenovou zeleninu postupně, aby nedocházelo ke spouštění pojistky motoru. Pokud rozkrojíte mrkev na menší kusy, výrazně tím Vašemu odšťavňovači ulehčíte práci. V případě, že budete lisovat mrkev, máme pro Vás TIP, jak zbavit šťávu přebytečného množství vlákniny - po odšťavnění prolijte šťávu opětovně odšťavňovačem za chodu! Zachytíte tak přebytečnou vlákninu a šťáva bude téměř čistá bez hrubých kousků.

Všechny hřídelové odšťavňovače mají problémy s moučnými jablky nebo jinými přezrálými surovinami a ani Sana Juicer EUJ-808 není výjimkou. Kdo však hledá přístroj vhodný pro zpracování problémových surovin jako je rybíz, rakytník nebo angrešt, nemůže si zvolit lépe. Díky vertikálnímu lisovacímu šneku si Sana dokáže poradit i s větším množstvím bobulovin.

U Sany EUJ-808 oceňujeme zejména systém automatického čištění. Před demontáží prolijte spuštěnou Sanu vodou a čistící systém Vám tak usnadní závěrečné mytí součástí přístroje. Automatické čištění je možné využít i k propláchnutí přístroje během odšťavňování - v případě, kdy lisujete různé druhy ovoce nebo zeleniny a nepřejete si mixovat různé chutě, jednoduše spuštěný přístroj prolijete vodou a můžete bez obav pokračovat v dalším zpracování surovin.

Design ve stylu "Coffee" je velmi povedený a Sana Juicer by Omega EUJ-808 se jistě stane ozdobou Vaší domácnosti.

k

Video: Sana Juicer by Omega EUJ 808

Specifikace

Barva:
bílá, červená, oranžová
Způsob odšťavňování:
šnekový
Výkon motoru:
150 W
Počet otáček:
43 ot./min
Hmotnost:
6,8 kg
Snadnost odšťavňování:
5/5
Rozměry (v/š/d):
398/236/240 mm
Záruční doba:
2 díly/2 let motor
 
Listová zelenina/bylinky                   4
 
Tvrdé plody/kořenová zelenina        4
 
Měkké plody/citrusy/bobuloviny       5
 
Kvalita šťávy                                       5
 
Snadnost čištění                                 5
(5 je maximum)
Doporučujeme na:  jablka, měkké plody, citrusy, bobuloviny
Nevhodný na:  moučná jablka, větší množství kořenové zeleniny, samotná listová zelenina, přezrálé suroviny
 
images
 
5490
434201549043420

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.