TOP Odšťavňovače

Odšťavňovače odstředivé

1 položek celkem
vidia 1
ZDARMAZDARMA
3 990 Kč

Díky výkonnému jednorychlostnímu motoru optimalizovanému pro všechny typy surovin a odolnému přepínači je odšťavňovač Vidia navržen pro snadné a spolehlivé použití. Dvě velké...

Kód: 68

O odstředivých odšťavňovačích

Odstředivé odšťavňovače mají dobrou výtěžnost u běžných surovin (jablka, mrkev, řepa,…, vysoké otáčky, velké množství pěny a produkují méně kvalitní šťávu.

Odstředivky pracují s otočnými noži, které jsou součástí rychle rotujícího síta. Nakrouhané ovoce a zelenina jsou mrštěny na stranu síta. Díky odstředivé síle je z těchto drobných kousků odstředěna šťáva malými otvory v sítu.

Při tomto procesu vzniká prudká oxidace, kdy je každý malý nakrouhaný kousek suroviny vystaven působení kyslíku. Ve šťávě se zároveň tvoří vrstva pěny. 

Pokud budete zpracovávat listovou zeleninu, obilné klíčky, bylinky nebo drobné bobuloviny, klasický odstředivý přístroj pro vás nebude tou správnou volbou.

JAK VYBRAT ODŠŤAVŇOVAČ? ,  VÝBĚR ODŠŤAVŇOVAČ

catler logo Odšťavňovač Catler je jediný příklad odstředivé technologie, který máme v nabídce, protože kvalita zpracování odšťavňovače je lepší než naleznete u mnoha běžných odstředivek.

Chytrý a stylový design z broušené nerezové oceli byl navržen s důrazem kladeným na odolnost, a také s ohledem na bezpečné ovládání a snadnější čištění. Trendy ve vývoji technologie odšťavňování jsou však opačné a směřují k nízkootáčkovým odšťavňovačům (viz naše nabídka dvouhřídelových a nebo šnekových odšťavňovačů), které se točí kolem 40 až 70 otáček oproti odstředivé technologii, která používá až 13000 ot./minutu. Rozdíl v otáčkách  je obrovský..., ale také v kvalitě šťávy, která u kvalitních odšťavňovačů neoxiduje tak rychle jako u odstředivek. Proto je nezbytné při výběru nehledět jen na cenu, ale spíše na kvalitu a univerzálnost. Při výběru odšťavňovače bychom měli sledovat hlavní parametr a to je kvalita šťávy, kterou z něj získáme. Proto tento odstředivý odšťavňovač NEPATŘÍ k těm, který doporučujeme ve srovnání s nízkootáčkovými odšťavňovači, které mají kvalitu šťávy vynikající.

  catler displej - kopie catler mytí je40101

Catler JE 4010 

DOPORUČUJEME POUZE NA:
Kořenová zelenina, jablka
NEVHODNÝ NA:
Byliny, listová zelenina, drobné plody  

                                                                                                  Více o odšťavňovači Catler