Odšťavňovač Kuvings Whole Juicer 6000W

Odšťavňovač Kuvings Whole Slow Juicer B6000W bílá/červená/stříbrná je nízkootáčkový šnekový odšťavňovač s otvorem pro celé jablko. Odšťavňování ovoce a zeleniny ještě nikdy nebylo tak snadné.

Společnost NUC Electronics Co., s.r.o. se zabývá výrobou odšťavňovačů od roku 1978 a její přístroje jsou známé po celém světě. Nízko otáčkový šnekový   má velký plnicí otvor pro celá jablka. Pohodlné a snadné plnění Vám ušetří čas, protože není třeba krájet suroviny na malé kousky.

Odšťavňovač Kuvings Whole Slow Juicer B6000W využívá k lisování surovin nízké otáčky. Na rozdíl od vysoko otáčkových odšťavňovačů pracuje odšťavňovač Kuvings zcela tiše bez hluku a vibrací. Pro zajištění kvality navrhl výrobce vlastní motor, který může běžet nepřetržitě až 30 minut. Inovativní technologie vertikálního šneku umožňuje vysoce účinnou extrakci šťávy. Vertikální šnek si většinu surovin odebírá a porcuje sám. Zátku výpusti šťávy ocení zejména milovníci ořechového mléka a jiných tekutých ovocných nebo zeleninových směsí. Speciální otočný kartáč na čištění síta pomáhá usnadnit čištění. Pro výrobu odšťavňovače byl použit BPA free materiál.

Odšťavňovač Kuvings Whole Slow Juicer B6000W bílá/červená/stříbrná

Co všechno s Kuvingsem odšťavníte?

S odšťavňovačem Kuvings Whole Slow Juicer B6000 zpracujete běžné druhy ovoce, jako jsou jablka, citrusy, drobné plody, hrozny nebo melouny, a dobře si poradí i s listovou zeleninou. V menším množství lze odšťavňovat také kořenovou zeleninu.

Odšťavňovač Kuvings je vybaven uzavíratelnou výpustí šťávy, a tak můžete připravit míchané drinky z různých druhů surovin ještě před nalitím do sklenice. Možnost uzavřít výpust zároveň usnadňuje přípravu ořechového mléka (např. mandlového nebo lískového).

Odšťavňovač Kuvings Whole Slow Juicer B6000 se snadno sestavuje i čistí. V balení najdete speciální otočný kartáč, který vám ulehčí závěrečné čištění síta. Ostatní díly je nutné vyčistit pod tekoucí vodou pomocí dalších dvou přiložených kartáčů. 

Příslušenství obsažené v balení

  • motorová část odšťavňovače
  • odšťavňovací komora
  • násypka
  • pěchovací zátka
  • odšťavňovací šnek
  • jemné síto
  • držák stěrek
  • kartáč na čištění
  • český a anglický návod k obsluze

                            image018                                                                                                                                                                                                                       

    odstavnovac-kuvings-whole-juic_4     odstavnovac-kuvings-whole-juic_1_1         odstavnovac-kuvings-whole-juic_3

Odšťavňovač Kuvings Whole Slow Juicer B6000W má skutečně největší plnicí otvor ze všech dostupných nízko otáčkových šnekových odšťavňovačů. Vertikální šnek si menší kusy surovin odebírá samospádem sám, což zkracuje dobu procesu odšťavňování. Větší kusy surovin je třeba přítlakem pěchovací zátky rozpůlit o plastovou čepel, která znemožňuje prostrčit plnicím otvorem ruku, aby se zamezilo zbytečným úrazům. Současně je tato plastová čepel dostatečně ostrá k tomu, aby pomocí zatlačení na pěchovadlo přepůlila větší kusy vhozených surovin. Otvor pro odvod vylisované šťávy je vybaven zátkou, která umožňuje výpusť šťávy uzavřít. Díky této zátce můžete připravit chutné ovocné a zeleninové směsi nebo po dokončení odšťavňování zátku jednoduše zaklapnout a zbytková šťáva neodkapává na stůl ani "cestou" do dřezu. Uzavřený odšťavňovací komplet lze totiž vcelku sejmout z motorové části odšťavňovače a bez jediného ukápnutí kamkoli přenést. Výrobce dodává pro čištění síta speciální otočný kartáč, který se nasune na síto a pod tekoucí vodou se pouhým otáčením kartáče rukou síto za několik vteřin dokonale vyčistí. Odšťavňovač Kuvings Whole Slow Juicer B6000W je určen každému, kdo hledá univerzální odšťavňovač a myslí to s odšťavňováním ovoce a zeleniny opravdu vážně.

Barva: stříbrná/bílá/červená 

prosíme barvu uveďte při objednání

 

Způsob odšťavňování:        šnekový

 

Výkon motoru:                    240 W

Počet otáček:                 60 ot./min.
Hmotnost:                      6,4 kg

Rozměry (v/š/d):                448/228/208 mm

 

Kvalita šťávy:                     4/5

 

Snadnost odšťavňování:    5/5

Snadnost čištění:               4/5

Záruka: motor 5 let / díly 2 roky

 

Doporučujeme: jablka, citrusy, drobné plody, v menším množství kořenová zelenina, listová zelenina

Nevhodný na: moučná (skladovaná) jablka 

 

Kuvings Whole Slow Juicer B6000

 

Představení odšťavňovače Kuvings Whole Slow Juicer B6000

 

Když je konkurence v úzkých, tak se snaží odšťavňovače Kuvings potopit. Dělá to tak, že točí videa, kde špatně manipulují s odšťavňovačem Kuvings. Ve srovnání s jinými přistroji pak lépe obstojí i ten nejhorší odšťavňovač.

První se podívejme na to, jak to má správně vypadat vlevo.

             
 
Není potřeba vůbec používat pěchovadlo. Tím právě uměle docílíte mnohem menší výtěžnosti a většího zanesení přístroje. A toho zneužívá konkurence, jako na videu vpravo.

JAK VYBRAT ODŠŤAVŇOVAČ? ,  VÝBĚR ODŠŤAVŇOVAČE…images

 

 
5490
434201549043420

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.