TOP Odšťavňovače

Odšťavňovač Angel Juicer 5500/7500/8500S Odšťavňovač TOP Angel juicer 7500

Kód: 37/ANG3
5 hodnocení
Značka: Angel Juicer
Varianty provedení: Angel juicer 8500S
Objednáno | 37/ANG
43 420 Kč
Varianty provedení: Angel juicer 7500
Objednáno | 37/ANG2
34 890 Kč
Varianty provedení: Angel juicer 5500
Objednáno | 37/ANG3
32 315 Kč

Detailní popis produktu

angel-juicer malOdšťavňovač Angel Juicer (označován také ve třech provedeních Angelia 5500 dále 7500 a 8500S) je prvním „celonerezovým“ přístrojem využívající technologii „twin gear“ na světě. Ne nadarmo je Angel juicer nazýván Rolls Roycem mezi odšťavňovači. Tento jedinečný přístroj je velice efektivní a dokáže ze zpracovávaných surovin získat opravdu maximum šťávy. Zároveň se jedná o nízkootáčkový přístroj, který zachovává ve šťávě veškeré, pro tělo důležité, látky jako jsou vitamíny, minerály a jiné důležité živé složky (které jsou při běžné komerční výrobě zničeny pasterizací a tepelnou úpravou).

Odšťavňovač ovoce a zeleniny Angel je vybaven nejnovějším twin gear soukolím, které efektivně a zároveň šetrně zpracovává jednotlivé suroviny ve dvou krocích. První část soukolí nejprve tlakem rozmělní jedotlivé suroviny, které dále postupují lisovacím ústrojím a jsou doslova „rozžvýkány“ při nízkých otáčkách. Z takto rozmělněné směsi je pak v konečné části ústrojí oddělována ta nejkvalitnější šťáva od vysušené drti. Celonerezové 2-fázové lisovací soukolí ideálně vylisuje veškerou listovou zeleninu, bylinky a zeleninovou dužinu.

vege-juice-ultra                           vitaminy                            soy-bean-ultra

Odšťavňovač Angel dokáže získat šťávu téměř ze všech surovin - ovoce, zeleniny i bylin (od mrkve, přes jablka až po wheatgrass nebo špenát). Angel Juicer má výborné výsledky při zpracovávání mladého ječmene, listové zeleniny, bylinek, výhonků a klíčků. Avšak není limitován pouze základními surovinami - dokáže vyrábět i dětskou stravu, mražené ovocné sorbety, tofu, masové paštiky a ořechové máslo!

  

Odšťavňovač Angel je vybaven motorem, který je schopen vytvořit sílu v lisovacím dílu o velikosti 3 HP. Vložené suroviny jsou zpracovávány pouze 86 otáčkami za minutu. Tato rychlost takzvaných „studených presů“ – (cold press) zaručuje vytěžení maxima užitečných látek ze surovin, bez toho aby docházelo k jejich ničení teplem. Angel juicer se skládá pouze ze čtyř hlavních dílů a proto složení a rozložení přístroje je velmi jednoduché.

Odšťavňovač ovoce a zeleniny Angel je naprosto jedinečným odšťavňovačem - kombinuje v sobě dvouhřídelový odšťavňovač s jednošnekovým (tím v sobě kloubí dokonalou výtěžnost a zároveň univerzalitu šnekových lisů). Obě hřídele, otáčející se proti sobě, se v konečné fázi rozbíhají do samostatných komor, kde se chovají jako klasické šneky. Přitom dlouhé nerezové síto zabezpečuje, že suroviny jsou v rámci celého procesu neustále odšťavňovány. Tímto způsobem jsou dokonale zpracovány i byliny, listová zelenina, jehličí, výhonky, mladý ječmen, klíčky atd. Avšak přístroj není limitován pouze základními surovinami - dokáže vyrábět i dětskou stravu, sojové mléko, tofu, ořechové máslo nebo extrahovat olej ze semínek! 

Odšťavňovač lisuje silou 3 HP a vložené suroviny jsou zpracovávány při 86ti otáčkách za minutu. Tato rychlost „studených presů“ (cold press) zaručuje vytěžení maxima užitečných látek ze surovin, bez toho aby docházelo k jejich ničení teplem. Angel Juicer tedy zachovává ve šťávě veškeré, pro tělo důležité, látky jako jsou vitamíny, minerály a jiné živé složky.
Angel juicer se skládá pouze ze čtyř hlavních dílů a proto složení a rozložení přístroje je velmi jednoduché.

Naše doporučení: síto po ukončení odšťavování (u některých odšťavovaných druhů) doporučujeme ponořit přes noc do vody a nechat odmočit, následně vyčistit stěrkou a kartáčem (obsaženo v příslušenství) 

Rozdíl mezi modely 7500, 8500S a 5500 je v automatickém zpětném reversu (jen model 5500 automatický revers nemá). Toto bezpečnostní opatření chrání díly odšťavňovače před poškozením - v případě přeplnění odšťavňovače je aktivován zpětný chod, který automaticky sníží tlak v hlavní dílu (sítu) a tím zabrání jeho případnému poškození.

Nový model Angel 8500 S se liší od modelů 7500 jen tím, že na jeho soukolí a síto byla použita kvalitnější nerezová ocel SUS316.Tento materiál se běžně používá k výrobě chirurgických nástrojů. Veškeré parametry, funkčnost a použití odšťavňovače zůstává shodné jako u modelu 7500. Pokud máte zájem o tento typ uveďte v poznámce při ukončení objednávky typu 7500 změna typu na 8500/případně na 5500.

6143-l-angel_juicer_3

 

Zde videa:                      

  Odšťavňovač Angel Juicer se dvěma hřídelemi 

VIDEO: Test dvouhřídelového odšťavňovače Angel Juicer 5500

Tech.údaje: 

Způsob odšťavňování: lis (twin gear)
Rychlost otáček: 86 ot./min.
Výkon: 150 W - chlazený
Snadnost odšťavňování: 4/5
Snadnost čištění: 3/5
Hmotnost: 9,4 kg
Rozměry: 263 x 488 x 194 mm
Záruční doba: 5/2 roky (motor/díly
 

DOPORUČUJEME NA:  kořenová zelenina, jablka, byliny, listová zelenina...

Nevhodný na : větší množství bobulovin

Dvouhřídelové odšťavňovače neboli "Dual geary" mají maximální výtěžnost i na listové zelenině a bylinách. Nízké otáčky zabezpečují kvalitní šťávu plnou enzymů

Snadnost čištění 3

Kvalita šťávy 5

Měkké plody/citrusy/bobuloviny 4

Tvrdé plody/kořenová zelenina 5

Listová zelenina/bylinky 5

 (hodnocení 5 je nejlepší)

                                                                                                                                          p_img01      

doprava_zdarma

                   

 

              

400x300 (2)

Angel Juicer Gold  Byla LIMITOVANÁ EDICE!!! 

- 24 karátové zlato - pouze 50 ks pro celý svět - přístroje byly vyrobeny 2. listopadu 2010 a okamžitě rozeslány jejich majitelům   - výrobce vyhověl pouze prvním 50ti zájemcům z celého světa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odštavňovače dvouhřídelové
Záruka: 2 roky díly / 5 let motor