TOP Odšťavňovače

Odštavňovače dvouhřídelové

1 položek celkem

Dvouhřídelové odšťavňovače

Dvouhřídelové odšťavňovače neboli „twin geary“ mají maximální výtěžnost z listové zeleniny a bylinek. Lisují pomocí dvou speciálně tvarovaných otočných šneků. Nízké otáčky zabezpečují kvalitní šťávu plnou vitaminů a enzymů.

Hledáte dvouhřídelový odšťavňovač?

Dvouhřídelové přístroje (proti sobě rotující soukolí) mají obvykle o něco větší výtěžnost.

 

Z nabídky světové produkce Vám nabízíme jen ty nejlepší dvouhřídelové odšťavňovače, které převyšují svoji kvalitou běžnou nabídku, řady odvozených typů nebo druhovýrobců. Prvním a jedinečným je Angel juicer. Dalším je od známého a kvalitního výbce Omega.

JAK VYBRAT ODŠŤAVŇOVAČ? ,  VÝBĚR ODŠŤAVŇOVAČ

angel-juicer mal  Odšťavňovač Angel (označován také Angelia 5500 dále 7500 a nyní také typ 8500S) je prvním „celonerezovým“ přístrojem využívající technologii „twin gear“ na světě. Ne nadarmo je Angel juicer nazýván Rolls Roycem mezi odšťavňovači. Tento jedinečný přístroj je velice efektivní a dokáže ze zpracovávaných surovin získat opravdu maximum šťávy. Zároveň se jedná o nízkootáčkový přístroj, který zachovává ve šťávě veškeré, pro tělo důležité, látky jako jsou vitamíny, minerály a jiné důležité živé složky (které jsou při běžné komerční výrobě zničeny pasterizací a tepelnou úpravou).

Rozdíl mezi modely 7500, 8500S a 5500 je v automatickém zpětném reversu (jen model 5500 automatický revers nemá). Toto bezpečnostní opatření chrání díly odšťavňovače před poškozením - v případě přeplnění odšťavňovače je aktivován zpětný chod, který automaticky sníží tlak v hlavní dílu (sítu) a tím zabrání jeho případnému poškození.

největší

Nový model Angel 8500 S se liší od modelů 7500 jen tím, že na jeho soukolí a síto byla použita kvalitnější nerezová ocel SUS316.Tento materiál se běžně používá k výrobě chirurgických nástrojů. Veškeré parametry, funkčnost a použití odšťavňovače zůstává shodné jako u modelu 7500.

Odšťavňovače Angel Juicer se dvěma hřídelemi 

                 MOŽNÉ VARIANTY MODELŮ                    

5500                7500                 8500S
obr_99_1(1)    obr_99_1(1)   obr_99_1(1)   

omega-juicer-8004Dalším  typem v naší nabídce je dvouhřídelový odšťavňovač OMEGA TWN 32

Známý výrobce šnekových odšťavňovačů přichází s prvním dvouhřídelovým modelem Omega TWN 32. Svou jednoduchostí a materiály se podobá spíše šnekovým odšťavňovačům, což přináší výhodu především v jednodušším závěrečném čištění – díly stačí pouze opláchnout pod tekoucí vodou a síto přejet přiloženým kartáčkem.

Odšťavňovač Omega TWN 32 je výsledkem záměru nabídnout spotřebiteli odlehčenější verzi standardních dvouhřídelových odšťavňovačů. Při vývoji kladl výrobce důraz na usnadnění složení, rozložení a čištění a to se mu celkem povedlo – tento odšťavňovač vám svou jednoduchou konstrukcí ulehčí manipulaci.

Odšťavňovač Omega TWN 32 má kvalitní motor, který pracuje rychlostí 160 otáček za minutu. Odšťavňování při nízkých otáčkách zajišťuje šetrnější zpracování surovin a šťávu s nižším obsahem pěny.

g                           Omega velký

Více o odšťavňovači Omega TWN 32

 

JAK VYBRAT ODŠŤAVŇOVAČ? ,  VÝBĚR ODŠŤAVŇOVAČE…