Kvalitní šnekový odšťavňovač TOP

TOPlistNEJVĚTŠÍ ČÁST VÝBĚRU kvalitních odšťavňovačů JSME JIŽ ZAJISTILI ZA VÁS, NABÍZÍME VÁM VÝBĚR SVĚTOVÉ PRODUKCE TOP ODŠŤAVŇOVAČŮ!          Nejlepší odšťavňovač na světě? - My víme, který to je!      Ideální odšťavňovač neexistuje, vybrat kvalitní je ale možné...

Podívejte se sem: Jak vybrat odšťavňovač?, Výběr odšťavňovače 

 JAK VYBÍRAT OVOCE A ZELENINU   PROČ PÍT ČERSTVÉ ŠŤÁVY?, PROČ ODŠŤAVŇOVAT?   Rozdíly?    Jak pracují?   Rady a recepty       Zelené potraviny    Nevybrané, vyřazené   Recepty, čerstvé šťávy         Zdravá šťáva každý den? kvalitní odšťavňovače vám ji připraví!

Možná je i pro Vás obtížné sníst denně pět doporučených porcí zeleniny a ovoce, které doporučují výživoví poradci. Proto již řadu let provádíme výběr kvalitních odšťavňovačů, které jsou prostředkem nikoliv cílem k Vašemu zdraví. Většinou a bohužel někdy i později než by bylo zdrávo si uvědomíme, že mnoho našich snů již není reálných, pokud nám chybí zdraví. Pak zbývá již jeden jediný sen - BÝT ZDRAVÝ!

Nabízíme Vám naplnění snu: Život se šťávou a zdravím!

Život a výživa spolu úzce souvisí. Zelenina a ovoce obsahují výživné látky!

 Oproti čerstvým šťávám nám běžné české jídlo nedodá dostatek živin. Může za to skladba potravin. Náš jídelníček je málo pestrý a sestává se z „prázdných kalorií“, tedy jídel, která mají vysokou energetickou hodnotu, ale skoro žádné živiny. Také proto se projevuje nadváha u řady z nás. Svoji roli také hrají způsoby úpravy a konzumace.

Smažením, pečením a dlouhým vařením se obsah živin ve stravě snižuje. Když navíc jíme jídlo ve spěchu, snižujeme schopnost těla dobře ho strávit. V neposlední řadě se na nedostatku živin projevuje kvalita jídel, u kterých jde především o cenu, nikoliv o nutriční hodnotu. Průmyslově vyráběné potraviny s vysokým obsahem aditiv a konzervantů jsou bohužel nedílnou součástí dnešní doby. Proto odšťavňování ovoce a zeleniny řeší mnoho nedostatků naší často nesprávné stravy a životosprávy. Přečtěte si celý článek: PROČ PÍT ČERSTVÉ ŠŤÁVY?, PROČ ODŠŤAVŇOVAT? 

Odšťavňováním se bavíme již mnoho let. Naše recenze i nabídky jsou založené na zkušenostech se specializovaným prodejem odšťavňovačů a výsledcích testování. Není žádný univerzální odšťavňovač a ani jeden absolutně nejlepší, který by vyhovoval všem. Ale určitě existuje ten nejvhodnější právě pro vás. Pokud si nevíte rady, kontaktujte nás – umíme i Vám velmi dobře poradit! Výběr vhodného odšťavňovače není jednoduchý, závisí na rozsahu informací podle kterých vybíráte. Vždy vám poskytneme objektivní informace o každém odšťavňovači a pro Vaši potřebu doporučíme vhodný typ, ale rozhodnutí je na Vás! Poskytujeme aktuální srovnávací videa, recenze a testy . Pomáháme vám s výběrem odšťavňovače v řadě srovnání, článků "Jak vybrat odšťavňovač". Novinky a zajímavosti Vám připravujeme na  našich stránkách zde a webu Zelené potraviny. K dispozici jsou videa YouTube. Každý odšťavňovač v naší nabídce je testován, prověřen a dlouhodobě sledován, jak se osvědčil ve srovnání s ostatními. Naše poznání i zkušenosti jsou zde pro vás v řadě článků, ale zejména v osobním poradenství.

etitulní obr. s popiseme

angel-juicer malOdšťavňovač Angel (označován také Angelia 5500 dále 7500 a nyní také typ 8500S) je prvním „celonerezovým“ přístrojem využívající technologii „twin gear“ na světě. Ne nadarmo je Angel juicer nazýván Rolls Roycem mezi odšťavňovači. Tento jedinečný přístroj je velice efektivní a dokáže ze zpracovávaných surovin získat opravdu maximum šťávy. Zároveň se jedná o nízkootáčkový přístroj, který zachovává ve šťávě veškeré, pro tělo důležité, látky jako jsou vitamíny, minerály a jiné důležité živé složky (které jsou při běžné komerční výrobě zničeny pasterizací a tepelnou úpravou).

Odšťavňovač ovoce a zeleniny Angel je vybaven nejnovějším twin gear soukolím, které efektivně a zároveň šetrně zpracovává jednotlivé suroviny ve dvou krocích. První část soukolí nejprve tlakem rozmělní jedotlivé suroviny, které dále postupují lisovacím ústrojím a jsou doslova „rozžvýkány“ při nízkých otáčkách. Z takto rozmělněné směsi je pak v konečné části ústrojí oddělována ta nejkvalitnější šťáva od vysušené drti. Celonerezové 2-fázové lisovací soukolí ideálně vylisuje veškerou listovou zeleninu, bylinky a zeleninovou dužinu.

vege-juice-ultra                           vitaminy                            soy-bean-ultra

Odšťavňovač Angel dokáže získat šťávu téměř ze všech surovin - ovoce, zeleniny i bylin (od mrkve, přes jablka až po wheatgrass nebo špenát). Angel Juicer má výborné výsledky při zpracovávání mladého ječmene, listové zeleniny, bylinek, výhonků a klíčků. Avšak není limitován pouze základními surovinami - dokáže vyrábět i dětskou stravu, mražené ovocné sorbety, tofu, masové paštiky a ořechové máslo!  

Odšťavňovač Angel je vybaven motorem, který je schopen vytvořit sílu v lisovacím dílu o velikosti 3 HP. Vložené suroviny jsou zpracovávány pouze 86 otáčkami za minutu. Tato rychlost takzvaných „studených presů“ – (cold press) zaručuje vytěžení maxima užitečných látek ze surovin, bez toho aby docházelo k jejich ničení teplem. Angel juicer se skládá pouze ze čtyř hlavních dílů a proto složení a rozložení přístroje je velmi jednoduché.

Odšťavňovač ovoce a zeleniny Angel je naprosto jedinečným odšťavňovačem - kombinuje v sobě dvouhřídelový odšťavňovač s jednošnekovým (tím v sobě kloubí dokonalou výtěžnost a zároveň univerzalitu šnekových lisů). Obě hřídele, otáčející se proti sobě, se v konečné fázi rozbíhají do samostatných komor, kde se chovají jako klasické šneky. Přitom dlouhé nerezové síto zabezpečuje, že suroviny jsou v rámci celého procesu neustále odšťavňovány. Tímto způsobem jsou dokonale zpracovány i byliny, listová zelenina, jehličí, výhonky, mladý ječmen, klíčky atd. Avšak přístroj není limitován pouze základními surovinami - dokáže vyrábět i dětskou stravu, sojové mléko, tofu, ořechové máslo nebo extrahovat olej ze semínek! 

Odšťavňovač lisuje silou 3 HP a vložené suroviny jsou zpracovávány při 86ti otáčkách za minutu. Tato rychlost „studených presů“ (cold press) zaručuje vytěžení maxima užitečných látek ze surovin, bez toho aby docházelo k jejich ničení teplem. Angel Juicer tedy zachovává ve šťávě veškeré, pro tělo důležité, látky jako jsou vitamíny, minerály a jiné živé složky.
Angel juicer se skládá pouze ze čtyř hlavních dílů a proto složení a rozložení přístroje je velmi jednoduché.

Naše doporučení: síto po ukončení odšťavování (u některých odšťavovaných druhů) doporučujeme ponořit přes noc do vody a nechat odmočit, následně vyčistit stěrkou a kartáčem (obsaženo v příslušenství) 

Rozdíl mezi modely 7500, 8500S a 5500 je v automatickém zpětném reversu (jen model 5500 automatický revers nemá). Toto bezpečnostní opatření chrání díly odšťavňovače před poškozením - v případě přeplnění odšťavňovače je aktivován zpětný chod, který automaticky sníží tlak v hlavní dílu (sítu) a tím zabrání jeho případnému poškození.

Nový model Angel 8500 S se liší od modelů 7500 jen tím, že na jeho soukolí a síto byla použita kvalitnější nerezová ocel SUS316.Tento materiál se běžně používá k výrobě chirurgických nástrojů. Veškeré parametry, funkčnost a použití odšťavňovače zůstává shodné jako u modelu 7500. Pokud máte zájem o tento typ uveďte v poznámce při ukončení objednávky typu 7500 změna typu na 8500/případně na 5500.

6143-l-angel_juicer_3

MOŽNÉ VARIANTY MODELŮ                    

5500           7500            8500S
obr_99_1(1) obr_99_1(1) obr_99_1(1) 

 

Zde videa:   

                   

  Odšťavňovač Angel Juicer se dvěma hřídelemi 

 

Dvouhřídelové odšťavňovače neboli "Dual geary" mají maximální výtěžnost i na listové zelenině a bylinách. Nízké otáčky zabezpečují kvalitní šťávu plnou enzymů

p_img01  

doprava_zdarma             

400x300 (2)Angel Juicer Gold  Byla LIMITOVANÁ EDICE!!! - 24 karátové zlato - pouze 50 ks pro celý svět - přístroje byly vyrobeny 2. listopadu 2010 a okamžitě rozeslány jejich majitelům.   - výrobce vyhověl pouze prvním 50ti zájemcům z celého světa.
 
 
Co píší jiní o Angelu?   Nejefektivnější odšťavňovač na světě - článek Publikován 13.8.2012 na TN.CZ
*************************************************************************************************************************
Angel Juicer MiniProfesionální Angel Juicer Mini nabízíme firmám v oboru Gastronomie, v ceně 333560,- Kč

 

Jiným a nyní novým typem dvouhřídelovým je Odšťavňovač OMEGA TWN 32

Známý výrobce šnekových odšťavňovačů přichází s prvním dvouhřídelovým modelem Omega TWN 32. Svou jednoduchostí a materiály se podobá spíše šnekovým odšťavňovačům, což přináší výhodu především v jednodušším závěrečném čištění – díly stačí pouze opláchnout pod tekoucí vodou a síto přejet přiloženým kartáčkem.

Odšťavňovač Omega TWN 32 má kvalitní motor, který pracuje rychlostí 160 otáček za minutu. Odšťavňování při nízkých otáčkách zajišťuje šetrnější zpracování surovin a šťávu s nižším obsahem pěny.

Dvouhřídelový odšťavňovač Omega TWN 32 vylisuje listovou a kořenovou zeleninu, bylinky, jehličí, výhonky nebo mladý ječmen, ale také měkké ovoce, jako jsou pomeranče, jablka nebo jahody. Lisování surovin je zajištěno systémem dvou proti sobě se otáčejících hřídelí a u tohoto modelu jí můžete ještě zvýšit správným použitím regulátoru drti. Otočením regulátoru vpravo nastavíte maximální lisovací tlak, který je ideální pro odšťavňování mrkve, červené řepy a listové zeleniny nebo bylinek. Otočením vlevo nastavíte lisovací tlak pro měkké plody - pomeranče, jahody apod.

V balení najdete kromě standardního jemného síta také hrubé, se kterým vylisujete měkké druhy ovoce (např. citrusy) snadněji a s lepšími výsledky. Hrubé síto zároveň umožňuje získat šťávu s větším obsahem vlákniny.

Pro výrobu odšťavňovače byly použity kvalitní plastové materiály, lisovací soukolí je vyrobeno ze zdravotně nezávadné nerez oceli.

Odšťavňovač Omega TWN 32 je výsledkem záměru nabídnout spotřebiteli odlehčenější verzi standardních dvouhřídelových odšťavňovačů. Při vývoji kladl výrobce důraz na usnadnění složení, rozložení a čištění a to se mu celkem povedlo – tento odšťavňovač vám svou jednoduchou konstrukcí ulehčí manipulaci. S Omegou si připravíte kvalitní šťávu z listové zeleniny a bylinek. Přístroj zvládne připravit i šťávu z kořenové zeleniny, ale na suroviny je potřeba více zatlačit pěchovadlem, aby je soukolí mohlo zpracovat. Tvrdé suroviny doporučujeme nakrájet podélně (na podlouhlé kousky), zpracují se pohodlněji. Jako u všech dvouhřídelových odšťavňovačů může být problém s lisováním měkkého ovoce – je potřeba na přístroj nechvátat a počkat, až vhozené suroviny zpracuje. Čištění je jednoduché, díly stačí umýt pod tekoucí vodou pomocí kartáčku. Při sestavování odšťavňovače je nutné dávat pozor na správné sesazení lisovacího soukolí, které je z jedné strany označené červenými tečkami – vždy přiložte hřídele tečkami k sobě dle návodu k obsluze, jinak by mohlo dojít k poškození odšťavňovačích dílů.

image015Omega TWN 32

***************************************************

Kvalitní šnekový ODŠŤAVŇOVAČ - nejprodávaněší typ roku 2015 Sana 707 by Omega

 

                              k      Omega 8224 

        Sana EUJ 808 by Omega                                   Omega 8224                                                                 

         

  Kuvings  

                 image018                  image004Sana 707 

                                                                                                                                 8004pic Omega 8224 

600_omega-8006 (1) Omega 8226

Nový horizontální nízkootáčkový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-707 by Omega s větším plnicím otvorem a hrubým sítem, z BPA free materiálů. Je to nástupce již osvědčených horizontálních šnekových odšťavňovačů amerického výrobce Omega 8004/8224 a 8006/8226, které již řadu let patří k nejprodávanějším horizontálům v šnekových odšťavňovačích. Má řadu vylepšení, které jsou patrné i na snímku níže. Je to zejména další hrubé síto a větší plnící hrdlo oproti uvedeným dřívějším typům. Také výrobce uvádí, že je vhodný téměř na všechny druhy zeleniny a ovoce. V prodeji nahradil předchozí typy Omega 8004 a 8006, díky zajímavým zlepšením a příslušenství s ponecháním osvědčeného motoru. Čištění je velmi snadné i vzhledem k malému sítu oproti vertikálním šnekovým odšťavňovačům.

Jsou v nabídce v barvě chrom, bílé a červené ve stejné ceně.V roce 2015 byl nejprodávanějším modelem ze všech prodávaných typů u nás.

Video: Sana Juicer - z nové produkce vyrobené ve spolupráci s americkou firmou OMEGA              

Video:  Další funkce Odšťavňovače SANA EUJ 707 by Omega

Dalším zatím ještě mladším typem oproti Saně 707 je vertikální odšťavňovač Sana Juicer by Omega EUJ-808.

Vertikální šnekový odšťavňovač Sana Juicer by Omega EUJ-808 přichází s novým systémem pomalého odšťavňování. S revoluční rychlostí 43 ot./min, odšťavňuje suroviny ještě šetrněji než původní "low speed" hřídelové odšťavňovače. Nízká rychlost otáček v kombinaci s novým šnekem se dvěma krájecími noži zajišťuje dokonalé vylisování vhozených surovin. Tento pomalý proces lisování zajišťuje maximum živých látek, snižuje hromadění tepla, zpomaluje oxidaci a zvyšuje trvanlivost šťávy.e

Jsou v nabídce v barvě bílé, červenéa oranžové ve stejné ceně. Video:  Sana Juicer by Omega EUJ 808

 

Novinka: Kvalitní šnekový komerční odšťavňovač najdete na našich stránkách zde:  http://www.odstavnovac.info/odstavnovace-snekove-komercni/

Šnekový odšťavňovač Sana Horeca EUJ-909 je prvním komerčním odšťavňovačem české značky Sana, který nabízí až 24 hodin nepřetržitého provozu, vysokou výtěžnost a kvalitní čistou šťávu s minimem vlákniny. Jeho nespornou výhodou pro provozovatele barů, restaurací a fitness center je tichý chod. Ušetřete na surovinách a nalákejte zákazníky na sametovou šťávu.

Horeca Sana - 909

Jak vybrat odšťavňovač?, Výběr odšťavňovače

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.